ODZBROJOVACÍ SMĚRNICI je třeba ne měnit, ale zcela zrušit

ČR má nejkvalitnější zbraňovou legislativu na světě. Nepotřebujeme, aby nám do ní Francouz zasahoval. (Francie navrhla a prosadila onu Odzbrojovací směrnici) Pokud vím, žádný teroristický útok ve Francii stejně nebyl spáchán legálně drženou zbraní. Proč tedy brát řádným občanům právo bránit svou rodinu se zbraní v ruce?

Proto je třeba být jednotný napříč politickým spektrem v podpoře vlády ČR a sehnat podporu pro ČR v EP také u našich spojenců – Salvini, Le Pen, Wilders a dalších a ukončit soudní žalobu ČR proti EU.

https://gunlex.cz/clanky/tiskove-zpravy/3440-lex-z-s-k-stanovisku-generalni-advokatky-k-zalobe-ceske-republiky-proti-evropske-smernici-o-zbranich

Místo Odzbrojovací směrnice navrhuji skutečný „Evropský zbrojní průkaz“:

Jedeme na dovolenou s českým řidičským průkazem českým autem. Na to jsme zvyklí. Co takhle, kdybychom jeli na dovolenou s českým zbrojním průkazem a českou pistolí?

PODPORUJI MAJITELE LEGÁLNÍCH ZBRANÍ, protože vím, že jsou zodpovědní a sami se ve svém volném čase a na své náklady dále vzdělávají např ve společnosti http://kops.cz/ na kurzu „Základy legálního držení zbraně“ a také vím, že legální držitel zbraně představuje zvýšení bezpečnosti ve svém okolí.